Велигденски патувања! Празничен одмор на Халкидики во новиот луксузен Pefki Deluxe Residences (26.04 - 29.04.2019)! До 37% попуст на пакет од 3 ноќевања со појадок за 2, 3 или 4 лица во сместување по избор во Pefki Deluxe Residences - Пефкохори

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15624 ден.

Попуст

37%

Заштеда

5766 ден.
 • Pefkochori , 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  +30 6980 209012

  info@incepto-hospitality.com

Добивате

Опции на понудата:

3 BB за 2 лица (Deluxe Studio - Pool View) 15,624 ден. (252 еур)
9,858 ден. (159 еур)
3 BB за 3 лица (Deluxe Studio - Pool View) 19,902 ден. (321 еур)
13,206 ден. (213 еур)
3 BB за 2 возрасни + 1 дете (Deluxe Studio - Pool View) 18,228 ден. (294 еур)
12,152 ден. (196 еур)
3 BB за 2 лица (Deluxe Studio - Pool Front) 17,112 ден. (276 еур)
11,408 ден. (184 еур)
3 BB за 3 лица (Deluxe Studio - Pool Front) 21,762 ден. (351 еур)
14,446 ден. (233 еур)
3 BB за 2 возрасни + 1 дете (Deluxe Studio - Pool Front) 19,902 ден. (321 еур)
13,206 ден. (213 еур)
3 BB за 4 лица (Deluxe Apartment Split-Level Pool View) 33,480 ден. (540 еур)
22,258 ден. (359 еур)
3 BB за 2 возрасни + 2 деца (Deluxe Apartment Split-Level Pool View) 28,644 ден. (462 еур)
19,034 ден. (307 еур)
3 BB за 4 лица (Deluxe Apartment 1 Bedroom Pool View) 40,920 ден. (660 еур)
27,218 ден. (439 еур)
3 BB за 2 возрасни + 2 деца (Deluxe Apartment 1 Bedroom Pool View) 34,224 ден. (552 еур)
22,754 ден. (367 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 29.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail info@incepto-hospitality.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплатата за такса е 0,50 еур. по соба од ноќевање (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Празнично уживање во новиот луксузен Pefki Deluxe Residences во Пефкохори!

Pefki Deluxe Residence се наоѓа во Пефкохори и во склоп на целото сместување има прекрасна градина.

Хотелот располага со 22 студија и апартмани со пространи удобности, изградени околу заеднички базен, кој е идеален за парови и семејства. Хотелот има за цел да им понуди на гостите незаборавно искуство, и е идеална локација за одмор и релаксација и прекрасни празнични моменти во текот на целата сезона.
Хотелот има бесплатен интернет. Секоја соба располага со балкон, и е целосно опремена со фрижидер, место за седење со софа и телевизор, како и сoпствено купатило со туш. Во кујната има на располагање решо и електричен бокал. Во хотелот има можност за појадок. Во склоп на хотелот има и надворешен базен.
Хотелот се наоѓа во близина на Sani Beach на само 38,6 километри а Афитос се наоѓа на 20,9 километри. Најблискиот аеродром е во Солун на само 96,6 километри од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.