Одмор во Калитеа, Грција (Мај и Јуни)! 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Angelos

Цена од

4278 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Димитрија Чуповски бр.26 (спроти гимназија Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  076361634

Добивате

Понудата е по лице за сместување и термин по избор

Опции на понудата:

Четирикреветен дуплекс апартман (26.05 - 02.06.2019) 4,278 ден. (69 еур)
Четирикреветен дуплекс апартман (02.06 - 09.06.2019) 5,518 ден. (89 еур)
Четирикреветен дуплекс апартман (09.06 - 16.06.2019) 7,998 ден. (129 еур)
Двокреветна соба без кујна (16.06 - 23.06.2019) 6,138 ден. (99 еур)
Двокреветен апартман (16.06 - 23.06.2019) 7,994 ден. (129 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2019 до 22.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Користењето на WiFi е бесплатно
 • Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години
 • За ова патување важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Доплати:
 • За превоз се доплаќа: 35 еур. за возрасни, 25 еур. за деца од 2 до 12 години, деца до 2 години бесплатно (директно во агенцијата)
 • За туристичка такса се доплаќа 0,5 еур. по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Сместувањето во апартманите е во 14:00 ч. (по локално време)
 • Напуштање на апартманите е во 09:00 ч. (по локално време)
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите
 • Задолжително е патничко осигурување

Опис

 • Локација: На 5 минути од плажа, во центарот на Калитеа.
 • Сместување: Четирикреветни дуплекс апартмани.
 • Опрема: Апартмани - опремена кујна, одделна спална соба, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.