Лето во Калитеа, Грција (Мај и Јуни)! 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Memfis

Цена од

2790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Димитрија Чуповски бр.26 (спроти гимназија Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  076361634

Добивате

Понудата е по лице за сместување и термин по избор

Опции на понудата:

Трикреветно студио (19.05 - 25.05.2019) 2,790 ден. (45 еур)
Четирикреветно студио (19.05 - 25.05.2019) 3,038 ден. (49 еур)
Четирикреветно студио (25.05 - 01.06.2019) 4,278 ден. (69 еур)
Четирикреветно студио (01.06 - 08.06.2019) 4,898 ден. (79 еур)
Трикреветно студио (08.06 - 15.06.2019) 6,758 ден. (109 еур)
Четирикреветно студио (08.06 - 15.06.2019) 7,378 ден. (119 еур)
Трикреветно студио (15.06 - 22.06.2019) 9,238 ден. (149 еур)
Четирикреветно студио (15.06 - 22.06.2019) 9,858 ден. (159 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2019 до 22.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Користењето на WiFi е бесплатно
 • Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години
 • За ова патување важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Доплати:
 • За превоз се доплаќа: 35 еур. за возрасни, 25 еур. за деца од 2 до 12 години, деца до 2 години бесплатно (директно во агенцијата)
 • За туристичка такса се доплаќа 0,5 еур. по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Сместувањето во апартманите е во 14:00 ч. (по локално време)
 • Напуштање на апартманите е во 09:00 ч. (по локално време)
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите
 • Задолжително е патничко осигурување

Опис

 • Локација: Во центарот на Калитеа.
 • Сместување: Трикреветни и четирикреветни студиа.
 • Опрема: Студиа - опремена кујна, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.