- 12%

12% попуст на пегла ELECTROLUX EDB5220 + 2 години гаранција

3300 ден.

2890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2300 W
 • Проток на пареа: 0-30 g/min
 • Парни удари 100 g/min
 • Функција за вертикална пареа
 • Сад за вода 300 ml
 • GLISSIUM 80 керамичка површина за пеглање(отпорна на гребење) со 80 отвори
 • Функција за самочистење
 • Систем против прокапување и собирање на каменец
 • Должина на кабел 1,9м
 • Гумиран заден дел
 • Трострука заштита

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.