SENCOR Пегла на пареа SSI 8440 GR + 2 години гаранција

2000 ден.

1790 ден.

Шифра:

300000001495
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пегла на пареа
 • Специјална керамичка подлога без гребење
 • Моќност од: 2200 W
 • Контрола на температура на повеќе нивоа
 • Регулација на пареата
 • Можност за суво пеглање
 • Пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа
 • Опција за самочистење
 • Систем против протекување
 • Филтер против каменец и протекување на вода
 • Прозирен контејнер за вода 380 ml
 • Силиконска рачка
 • Индикаторно светло
 • Ротирачки кабел 360º
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.