- 45%

VIVAX Пегла на пареа IR-2004SS + 1 година гаранција

2000 ден.

1099 ден.

Шифра:

300000001264
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 2000 W
 • Останато прилагодлив термостат
 • Kонтрола за пареа
 • Индикатор за работа
 • Функција за самочистење
 • Вертикалено испуштање на пареа
 • Заштита од прегревање
 • Подлога од нерѓосувачки челик (309 отвори)
 • Капацитет 230 ml
 • Млаз од пареа до 16g/мин

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.