- 6%

6% попуст на пегла со парна станица ELECTROLUX EDBS3370 + 2 години гаранција

9000 ден.

8490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2350 W
 • Парна станица
 • 3 нивоа на пареа(ниско,средо,високо),
 • Парни удари 125 g/min
 • Притисок 5 бара
 • Загревање за само 1,5 минута
 • ThermosafeTМ индикатор
 • Сад за вода 1200 ml
 • Заштита самоисклучување(после 10 минути мирување)
 • CERAMIC stopalos 84 дупчиња
 • Индикатор: 1.Спремно за користење; 2.Празен сад за вода
 • Филтер против каменец кој се заменува
 • Заштита против прокапување
 • Должина на кабел 1,8метри

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.