- 26%

26% попуст на пегла од Унимакс

1600 ден.

1180 ден.

Преостанато време

 • Булевар 3-та Македонска Бригада 48а, Skopje

  Одведи ме таму

  075 702 175; 071 216 860

  unimaks.mk@gmail.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Грејна плоча од не ’рѓосувачки челик.
 • STAINLESS STEEL дно.
 • Пеглање на суво.
 • Подесување на температурата.
 • Сигнализирачка ламба.
 • Сигурносен систем против прегрејување.
 • Резервоар за вода.
 • Мерна единица за сипување вода.
 • Мала димензија деална за патување.
 • Сила 1200W.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од продавницата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.