Вкусен посен оброк! 50% попуст на крап (2кг) полнет со зеленчук во фурна + пекарски компир во Ресторан Парис во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вкусен посен оброк! 50% попуст на крап (2кг) полнет со зеленчук во фурна + пекарски компир во Ресторан Парис во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

801 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Рузвелтова бр.68 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Крап (2кг) полнет со зеленчук во фурна + пекарски компир


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2018 до 10.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ