Модерни и тренди обувки за сите возрасти! Купон од 99 ден со кој добивате до 30% попуст на целата колекција машки, женски и детски обувки и ташни во продавниците на Peko

Купени: 485

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Скопје, Macedonia

  Одведи ме таму

  +389 (0)2 3052-227

  peko1@mt.net.mk

 • Плоштад Маршал Тито, Marshal Tito, Куманово, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  +389 (0)31 426 918

  peko1@mt.net.mk

Добивате

Купон од 99 ден со кој добивате:

 • 30% на брендовите Stefano
 • 20% попуст на женски високи чизми
 • 15% попуст на останати женски, машки и детски чизми и обувки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2018 до 18.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавниците на Peko
 • Еден купон важи за 1 пар обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Peko
 • Количините се ограничени
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок средствата не се рефундираат

Опис

Кога зборуваме за Пеко, помислуваме на најпрепознатливиот бренд за сите генерации каде секој може избере  квалитетни кожни чевли за зимските студени и врнежливи денови, во кои ќе се чуствува модерно и удобно истовремено. 

Со цел да ги задоволи потребите на своите потрошувачи, Пеко застапува повеќе брендови меѓу кои и познатите: Ciciban, Planika, Paar, Imac, Nicola Benson, Stefano, Fly flot, Ara, Gabor, Zen, Alpina, Clarks, Obuca Marko, Urban fly, Walker flex, Atrai, Alberola, Girza, Legero, Fantasy, Mubb, итн.

Исто така во понудата може да ги пронајдете и моделите на познатите брендови како што се: Bugatti, Bueno, Puma, Pierre Cardin, Reebok, Skechers, Rider, итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.