51% попуст на пелени Labell 4 (7-8 кг) 20 парчиња во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

51% попуст на пелени Labell 4 (7-8 кг) 20 парчиња во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пелени Labell 4 (7-8 кг) 20 парчиња

*Производот е спакуван во транспарентна кеса.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Уникатни пелени Labell 4 (7-8 кг) 20 парчиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

TeodoraS

Пелените се многу лоши. Не ги препорачувам во никој случај. Мирисаат на пластика, премали се и пропуштаат. Во однос на Групер, доставата беше ок.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ