2 ја следат оваа компанија


Пеперутка ALEGRA TURQUOISE 3D изработка

2700 ден.

Преостанато време

Опис

 • Рачна изработка
 • Материјал: срмен конец
 • 3Д изработка
 • Изработено на црно кадифе
 • Техника: филигран
 • Декорација: стаклени циркони
 • Дрвена рамка
 • Заштитена со стакло
 • Димензии: 32 x 26 x 3 cm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.