2 ја следат оваа компанија


Опис

Рачна изработка

  • Материјал: срмен конец
  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена рамка
  • Заштитена со антирефлексно стакло
  • Димензии: 26 x 21 x 20 mm
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.