2 ја следат оваа компанија


Пеперутка MEGA TIFFANY RED 3D изработка

9000 ден.

Преостанато време

Опис

 • Рачна изработка
 • Изработена на црно кадифе
 • Материјал: срмен конец
 • Техника: филигран
 • Декорација: стаклени циркони
 • Заштитена со стакло
 • Дрвена златна рамка (делото е сликано без рамка)
 • Димензии: 60 x 50 x 2 cm (рамката од предната страна е широка 7 cm)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.