- 13%

LAAWA Перач под притисок HP6506A + 1 година гаранција

4000 ден.

3499 ден.

Купени:

1

Шифра:

300000001360
Катeгории:

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Mоќност: 1300 W
 • Напон: 240V
 • Фреквенција: 50/60 Hz
 • Притисок: 60/100 bar
 • Максимален притисок на влезната вода: 6b
 • Максимална температура на влезната вода: 40°C
 • Алуминиумска пумпа
 • Црево 5м
 • Проток на вода: 280 л/час
 • 1 година гаранција

 

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.