- 10%

LAAWA перач под притисок со правосмукалка 3 во 1 LWA HPV102 + 1 година гаранција

6100 ден.

5490 ден.

Шифра:

300000001386
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • 3 во 1: перење под висок притисок + чистач со вакуум + вентилатор со влажно и суво чистење
 • Mоќност: 1600 W
 • Напон: 240V
 • Фреквенција: 50/60 Hz
 • Максимален притисок: 100 bar
 • Максимален притисок на влезната вода: 6b
 • Максимална температура на влезната вода: 40°C
 • Проток на вода: 300 л/час
 • Заштита: IPXS
 • Капацитет на резервоар: 10 л
 • 1 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.