0 ја следат оваа компанија


- 10%

Перач под висок притисок 1500W со четка 130бар BXPW1700PE

8999 ден.

8099 ден.

Преостанато време

Опис

  • Влезна моќност 1700W
  • Проток на вода 420l/h
  • Максимален притисок 130bar
  • Работна температура на вода 50C°
  • Тип на мотор    
  • Должина на цревото  6m
  • Тежина 9.7Kg

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.