До 34% попуст на комплетно перење на автомобил или џип по избор: премиум перење, VIP перење или перење на џип + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall

Цена од

169 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

32%

Заштеда

81 ден.

Купени: 65

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Опции на понудата:

Перење на џип 300 ден. 199 ден.
ВИП перење на автомобил 600 ден. 399 ден.
Премиум перење на автомобил 250 ден. 169 ден.

*За понудата за VIP перење e задолжителна претходна резервација. Истата не важи во петок и сабота.

*Времетраење на VIP перење е 4 часа.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку се работи за перење на возило кое што има влакна од домашно милениче процедурата трае минимум 30 минути подолго од вообичаено и за таквата услуга потребно е да се купат два купона
 • За понудата за VIP перење e задолжителна претходна резервација. Истата не важи во петок и сабота. Времетраење на VIP перење е 4 часа.
 • Пералната започнува со работа од 15.05, со работно време од: 10 до 18 часот (понеделник до сабота)

Опис

Премиум перење или перење џипови:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита

ВИП перење:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

tomislavnastevski

Код: 52604121 Датум: 12.01.2020 19:22 Pri iskoristuvanjeto na ovoj kupon kupen preku Grouper nekoj od vrabotenite sto ja perel mojata kola go zel UKRAL Nov(neotvoren) osvezuvac(aromatizer) koj go plativ 350 den.Proveruvajte dali vi e se tuka posle perenjeto ili ne ostavajte nisto vo vasata kola

Член на Grouper од: 14-08-2016

sandra

Здраво, Ве информираме дека веднаш стапивме во контакт со компанијата од каде не известија дека извршиле проверка на сигурносните камери и не забележале земање на предмети од автомобилот. Доколку сакате можете да го контактирате претпоставениот со цел подетално да Ви објасни. Во иднина Ве молиме навремено известете не или реагирајте директно во компанијата со цел да се изврши проверка.

Член на Grouper од: 01-04-2019

tomislavnastevski

Не ме изненадува одговорот на компанијата.Целта ми беше и сеуште ми е муштериите што перат автомобили таму да бидат внимателни што оставаат во својот автомобил.Поздрав

Член на Grouper од: 14-08-2016

sandra

Ве информираме дека нашите корисници ни се приоритет и секогаш се грижиме за нивно максимално задоволство. Досега не сме имале ваква забелешка и покрај големиот број на купени купони. Поради тоа веднаш стапивме во контакт со компанијата од каде не известија дека може слободно да ги контактирате во секое време со цел да извршите заедно проверка за ситуацијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.