Нега за автомобил! До 50% попуст на вип или премиум перење на вашиот автомобил по избор во автоперална Dr. Car Wash

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 41

Добивате

Опции на понудата:

Премиум перење 600 ден. 299 ден.
Вип перење 1,200 ден. 599 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2020 до 20.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Комплетно перење на вашето возило во автоперална Dr. Car Wash

Премиум перење

 • Внатрешно перење
 • Детално чистење на тапацири, пластика, шалтабла
 • Балсам за заштита на пластични делови
 • Надворешно перење на автомобил
 • Детално чистење на фелни
 • Заштита со восок и заштита на надворешната пластика и гуми

Вип перење

 • Внатрешно перење
 • Детално чистење на тапацири, пластика,шалтабла,
 • Лесни флеки на седишта
 • Детално чистење на багашник
 • Балсам за заштита на пластични делови
 • Надворешно перење на автомобил
 • Детално чистење на фелни
 • Заштита со восок и заштита на надворешната пластика и гуми
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.