58% попуст на детокс третман за коса во Фризерски салон Перфект во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден

РАСПРОДАДЕНО

58% попуст на детокс третман за коса во Фризерски салон Перфект во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

701 ден.

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 690 660

 • katesmilevska@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 12:00 - 20:00
 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 070 690 660

Добивате

Детокс третман за коса

 • Пред шампон 
 • Шампон
 • Смирувачка маска Kaypro Purage
 • Фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2018 до 24.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третманот е на база на црн јаглен, идеален е за коса што често се мие и е изложена на атмосферски загадувања. Содржи есенцијални масла за дејство на прочистување, со одлична формула која го прочистува скалпот и сите отрови од косата, создадени од чести фарбања, нијансирање и други хемиски препарати. Неговата текстура се состои од лесен крем, богат со природни и активни состојки со опојна арома, кој ја прави косата полна со благосостојба и живот.

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.