53% попуст на нијансирање со техника по избор: Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж + третман за коса со професионалната линија за коса Insight + фенирање во Фризерски салон Перфект во вредност од 1500 ден. по цена од 699 ден

Вредност

1500 ден.

Попуст

53%

Заштеда

801 ден.

Купени: 20

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

Третман за коса со професионалната линија за коса Insight + фенирање + нијансирање со техника по избор:

 • Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 08.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со овој купон имате можност да направите разубавување и освежување на косата. Во консултација со искусните вработени во салонот Перфект, одберете си ја за вас идеалната техника за нијансирање. Покрај нијансирањето, ќе добиете и  третман за коса од професионалната линија Insight.

Најпрво вашата коса ќе биде измиена со шампон за реконструирање на косата и за длабинско подхранување. Потоа, ќе добиете и маска за коса, составена од: органски пченични никулци, путер од маслинки, арганово масло и оризови трици. Оваа маска во целост ќе ја ревитализира вашата коса, ќе навлезе длабоко во коренот на вашето влакно и ќе му даде витален и здрав изглед. Постигнете совршен тренди изглед и блеснете со вашата убавина!

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.