54% попуст на нијансирање со техника по избор: Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж + третман за коса со професионалната линија за коса Insight + фенирање во Фризерски салон Перфект во вредност од 1500 ден. по цена од 690 ден

Вредност

1500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

Купени: 7

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

 • Нијансирање со техника по избор: Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж
 • Третман за коса со професионалната линија за коса Insight
 • Фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2018 до 30.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со овој купон имате можност да направите разубавување и освежување на косата. Во консултација со искусните вработени во салонот Перфект, одберете си ја за вас идеалната техника за нијансирање. Покрај нијансирањето, ќе добиете и  третман за коса од професионалната линија Insight.

Најпрво вашата коса ќе биде измиена со шампон за реконструирање на косата и за длабинско подхранување. Потоа, ќе добиете и маска за коса, составена од: органски пченични никулци, путер од маслинки, арганово масло и оризови трици. Оваа маска во целост ќе ја ревитализира вашата коса, ќе навлезе длабоко во коренот на вашето влакно и ќе му даде витален и здрав изглед. Постигнете совршен тренди изглед и блеснете со вашата убавина!

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.