Освежување за вашата коса! До 63% попуст на третман за нега на коса + шишање или третман за нега на коса + шишање + фенирање по избор во Фризерски салон Перфект

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

501 ден.
 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Turquise Hidra Complex третман за коса + фенирање 800 ден. 299 ден.
Turquise Hidra Complex третман за коса + шишање + фенирање 800 ден. 399 ден.
Третман со макадамија + фенирање 800 ден. 299 ден.
Третман со макадамија + шишање + фенирање 800 ден. 399 ден.
Детокс третман за коса 800 ден. 299 ден.
Black Blanck Volume Up третман за коса + фенирање (маска, шампон и спреј за коса) 800 ден. 299 ден.
Black Blanck Volume Up третман за коса + шишање + фенирање (маска, шампон и спреј за коса) 800 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

 • Кажете збогум на сувата и оштетена коса. Тајната лежи во новиот TURQUOISE HIDRA COMPLEX, интензивен третман кој ја хидрира и храни безживотната коса од коренот до врвовите благодарение на формулата збогатена со Spirulina algae, која содржи витамини, минерали, протеини и есенцијални масни киселини. Резултатите се видливи уште при првата апликација.
 • Третман сo Макадамија (makadamia) благодарение на синергијата на ефективната хидратација со анти-оксидантните состојки се бори против оксидацијата предизвикана од термичките, механичките и сите надворешни влијанија. Балансираната формула ја омекнува косата, хидрира и ја подхранува по должината и врвовите. Ги елиминира статичкиот електирицитет, разлетаноста и раздвоените врвови.
 • Сега имате можност вашата коса да биде негувана од светскиот бренд KAYPRO и професионалната линија Botu-Cure Special Care. Со овој купон добивате третман од професионалната линија за коса Botu-Cure Special Care на италијанскиот бренд KAYPRO , кој вклучува ботокс, кератин и растителни пептиди.
 • BLACK BLANC VOLUME UP е дизајниран за нормална коса. Содржи екстракт од бамбус.
  Пустините од бамбус со векови се познати во ориенталната култура како хранлива исхрана амино киселини, минерали и витамини А, Б и Ц. VOLUME UP е специјално развиено за зајакнување на природната коса, зголемување на обемот и стимулирање на коренот на косата.
 • Detox третманот е на база на црн јаглен, идеален е за коса што често се мие и е изложена на атмосферски загадувања. Содржи есенцијални масла за дејство на прочистување, со одлична формула која го прочистува скалпот и сите отрови од косата, создадени од чести фарбања, нијансирање и други хемиски препарати. Неговата текстура се состои од лесен крем, богат со природни и активни состојки со опојна арома, кој ја прави косата полна со благосостојба и живот.

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработе ќе ја доведат вашата коса до перфекција.
Јавете се да го закажете вашиот третман, Ве очекуваме.

 

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.