10 ја следат оваа компанија


Перница Котон

7000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Димензии

 • 72 x 42 x 12cm 
 • 72 x 42 x 15cm 

Зошто да ја изберете? 

 • Geomemory патентираната пена збогатена со алое вера и екстракт од соја се прилагодува според тежината на вратот и главата, нудејќи совршена поддршка и опуштање на мускулите
 • Навлака изработена од 100% органски памук, сертифициран според GOTS стандард
 • Препорачливи за луѓе кои сакаат помеки и пониски перници и оние кои страдаат од алергии
 • Задржана традиционалната форма на сапун, омилена кај мнозинство луѓе

Cotton Standard - Најстандардниот и традиционален облик на перница, овој пат во спој со природата.

Перница изработена со најдобрата, најгуста Geomemory мемори пена, која обогатена со екстракт од алое вера, дава совршена поддршка на главата и вратот, а истовремено ве опушта и релаксира, благодарение на есенцијалните масла со кои оваа пена е збогатена.

Навлаката е изработена од чист, органски памук според GOTS стандардите и како таква е нежна, мека и совршена во контакт со кожата на лицето. Истата, лесно се вади и може да се пере.

Подетални информаци околу продуктот погледнете овде

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 078700222
 • Доколку имате потреба од Душек кој е во нестандарна димензија,контактирајте ја компанијата Магнифлех за повеќе детали околу изработката и времетраењето на истата
 • Види ја продавницата на "Magniflex" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Magniflex"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Magniflex најквалитетните италијански душеци,перници и додатоци за спиење.

Продуктите ги поседуваат сите највисоки сертификати за квалитет, со што го гарантираат Вашето здравје и внимаваат на природата. Со гордост можеме да кажеме дека до сега, над 35 милиони луѓе во светот, го избраа Magniflex за свој душек.

Целиот производствен процес на Magniflex е еко- пријателски и во хармонија со природата. Нашата компанија е една од ретките која се грижи и за начинот на кој производите се транспортираат и за тоа, секој душек да стигне во перфектна состојба до клиентот. Magniflex е застапен во повеќе од 80 земји во светот.

Може да го најдете од Фиренца до Њујорк, од Токио до Кипар, во Сингапур, Дубаи, Манила, Киев и каде уште не… Ние во MAGNIFLEX, се фокусираме на производство на душеци, перници и додатоци за спиење, со врвен квалитет. Истражуваме, пронаоѓаме и ги користиме најнапредните материјали и најнови технологии да креираме јадра од патентирана пена за сите наши душеци.

Од високо ортопедската HR пена до сензационалната мемори пена, нашите пени се трајни, нудат супериорна поддршка и незаменлив комфор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.