55 ја следат оваа компанија


Опис

Карактеристики на производот:

  • Ергономски дизајн, ефикасно прилагодување на човечките цервикални пршлени, мека потпора, удобност на цервикален пршлен
  • Луксузно полнење на мемориска пена со технологија за враќање од 5 секунди, удобно и издржливо, амортизирање на телото и олеснување на болните точки на притисок, донесувајќи крајна релаксација
  • Димензии на производот: 35 x 30 x 13 cm
  • Материјал: board ABS (рамка) плоча и мемориска пена јадро, 100% полиестерско покритие
  • Боја: Бела

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.