12 ја следат оваа компанија


Перница со алое вера

2160 ден.

Шифра:

806071

Опис

Перница со мемори пена со хипо алергиска обвивка од алое вера која рамномерно ја дистрибуира тежината и го минимизира притисокот на главата и вратот, ги релаксира мускулите, ја подобрува циркулацијата на крвта и ве ослободува од болките и грчевите.
Перницата има памучен капак што се вади и се мие со патент.

Гранција: 1 година
Димензии: 60x40x12см
 

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.