За сите љубители на фудбалот! 40% попуст на перниче со фудбалски тим по избор + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

За сите љубители на фудбалот! 40% попуст на перниче со фудбалски тим по избор + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

img

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 14 | Остануваат : 3

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Перниче со фудбалски тим по избор + бесплатна достава

 • Manchester United
 • FC Barcelona
 • Chelsea
 • Real Madrid

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

За сите страствени љубители на фудбалот!

 • Перничињата имаат навлаки кои лесно се откопчуваат со патент.
 • Димензии на перничињата: 42 x 42cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ