26% попуст на перници со принт по избор од Евтино печатење маици

350 ден.

260 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Перници со принт Movember

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката во вредност од 80 денари за Скопје, 90 денари за надвор од Скопје
  • Задолжително е да ги препратите купоните на емаилот: promomaterijal@gmail.com и вашето име, презиме, адреса на живеење и контакт телефон

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 30.11.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.