Доведете го до посакувана форма вашето тело со индивидуалниот план за исхрана! 50% попуст на персонализиран месечен тренинг за двајца + индвидидуален план на исхрана во вредност од 15 000 ден. по цена од 7490 ден.

Цена

7490 ден.

Вредност

15000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

7510 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Персонализиран тренинг за двајца со персонален тренер Марјан Стојановски кој вклучува: 

 • Месечен персонализиран тренинг за двајца со персонален тренер Марјан Стојановски
 • Индвидидуален план на исхрана
 • Мерење на специјална медицинска вага и следење на напредокот
 • Времетраење: 3 пати во неделата (12 пати во еден месец)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.01.2023 до 31.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Тренинзите се спроведуваат во фитнес центар во склоп на Hotel & SPA Park Скопје
 • Времетраење: 3 пати во неделата (12 пати во еден месец)
 • Членарината во фитнес центарот не е вклучена во понудата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Персонализиран месечен тренинг за двајца со персоналниот тренер Марјан Стојановски
Кој е Марјан Стојановски?

- Марјан Стојановски е дипломиран професор на факултетот за физичка култура, спорт и здравје. Неговата пасија за спорт и здрав и активен начин на живот ја пренесува на околината. Повеќе од 10 години се занимава професионално со фитнес, и работи како персонален фитнес тренер.
Зошто персонален тренер?
- Поголем дел од луѓето што не спортувале, имаат страв да започнат затоа што не знаат како, немаат знаење и искуство, и се плашат од целиот процесот. Остатокот што ќе се одлучат да започнат на своја рака, многу брзо се откажуваат бидејќи не гледаат резултати, а тоа е така бидејќи немаат план и стратегија до својата цел.
Кои се придобивките доколку вежбате со персонален тренер?
1. Правилно изведување на вежбите
- Најголема причина на повреди при вежбање е неправилното изведување на вежбите. Само стручно лице може да ве води во тој процес и да ве заштити од повреди.
2. Индивидуален пристап
- Индивидуалниот пристап се разликува по тоа што секој тренинг е прилагоден врз потребите и целта на самиот клиент. Вежбите, интензитетот, дозирањето на тренингот и целиот процес.
3. Следење на напредокот
- Најголем дел од луѓето се откажуваат во првиот месец, затоа што не гледаат брзи резултати. Но за да се стигне до целта, многу е важен патот што треба да се помине. Напредокот значи поголема енергија, сила, кондиција, издржливост, флексибилнот и уште многу други бенефити.
4. Мотивација и резултат
- Мотивацијата е краткорочна, но резултатот се постигнува само со дисциплина. Можеби нема да ви се вежба баш секој ден, али кога ќе знаеш дека тренерот те чека во сала, забораваш на се и едноставно си веќе во сала. Резултатот е последица на сите овие промени. А промената започнува од тебе.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.