7 ја следат оваа компанија


Персонализирана алка со иницијали

1400 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

 • Полускапоцени камења
 • Букви од сребро/црни/бели 
 • Женска/Машка/Детска
 • Растеглива
 • Хипоалергена
 • Контактирајте го продавачот за персонализираните иницијали

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на " Arabeska Luxury" по претходен договор од која локација би сакале да го подигнете
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Арабеска е продавница со луксузен концепт, сместена во најубавата градска оаза во Скопје, која постои на домашниот пазар од 2010 година.
Ние сме дел од луксузниот комплекс Park Hotel and Residential. Нашата продавница е веднаш до влезот на хотелот Парк. Ние сме увозници на високо квалитетна облека од светски признати брендови за жени и девојчиња.

Луксузните рачни изработки на нашата дизајнерка добро позната под името Сузана Арабеска, можете да ги набавите во продавницата за луксузен накит и брендирани часовници во лобито на Александар Палас.

Накитот се изработува од вискоквалитетни елементи од 22 каратна позлата, родиум и сребро, надополнети со префинети полускапоцени камења.
Компанијата е позната по создавање на луксузен персонализиран накит, креиран по ваша замисла, ваша желба и секако во рамките на вашиот расположлив буџет.
По нарачка изработува персонализиран накт со вметнат текст, датум и најразлични симболи значајни за вас. Со секое купено парче накит следува гаранција од 1 година како и сертификат за ИСО стандард.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.