12 ја следат оваа компанија


Персонализирани постери со карикатури + подарок рамка

1000 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Персонализирани постери со карикатури достапни во повеќе димензии. Добивате:

  • Дигитално печатен постер во фул колор или црно-бела варијанта
  • Графички обрабработени карикатури со елементи по желба (автомобил, мотор, животно, предмети, објект и сл. вклучено во цената)
  • Подарок рамка
  • Освен понудените опции со 1 или 2 лика, на постерот може да има повеќе карикатури за кои се доплатува дополнително 300 денари за секој нареден лик 
  • Рок за изработка: 7 дена

За да го порачате овој производ потребно е да испратите купон код, пин код и фотографија од ликот и опис како би сакале да изгледа постерот на Вибер: 078 910 944 или на email: [email protected]

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.