43% попуст на месечна членарина за индивидуални тренинзи со Дејан Тодороски за постигнување на посакуваниот резултат + план за вежбање и исхрана

Вредност

7000 ден.

Попуст

43%

Заштеда

3010 ден.

Добивате

Месечна членарина за индивидуални тренинзи + план за вежбање и исхрана  

 • Динамика: 3 пати неделно
 • Времетраење: по договор со инструкторот зависно од почетната форма на вежбачот
 • Инструктор: Дејан Тодороски

*Индивидуалните тренинзи се оддржуваат во теретаната GYM TIME или на друго место по договор со инструкторот

*Индивидуалните тренинзи може да бидат рекреативни или професионални зависно од посакуваниот резултат

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.03.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Термините и локацијата се во договор со тренерот
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 249 903
 • Индивидуалните тренинзи се оддржуваат во теретаната GYM TIME или на друго место по договор со инструкторот

Опис

Инструкторот Дејан Тодороски со своето 7 годишно искуство во оваа дејност, благодарение на напредната прогрaма за вежбање и програм за исхрана ќе ви помогне да ја постигнете посакуваната цел!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.