Купон од 99 ден со кој добивате до 73% попуст на цел асортиман: ексклузивни бањарки, наметки, сет пешкири и завеси од светски брендови во KC HOME by Kaleceramica

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Бул. Никола Карев бб, Топанска бр.40

  Одведи ме таму

  070 367 384

  support@kchome.mk

 • Визбегово, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 367 384

  support@kchome.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 33% попуст на целиот асортиман на завеси од ORTEX HOME COLLECTION
 • 53% до 73% попуст на целиот асортиман на ексклузивни бањарки и наметки од HUGO BOSS, CALVIN KLEIN, KENZO, TOMMY HILFIGER, ESPRIT, S.OLIVER, AQUANOVA
 • 33% попуст на целиот асортиман на Premium Quality сет пешкири и бањарки од NUACOTTON
 • 10% на целиот асортиман на аксесоари

* Попустот не важи за веќе намалени производи

* Еден купон важи за еден производ/сет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.04.2021 до 20.06.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Kaleceramica
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Димензии и сетови пешкири:

GOLD СЕТ ПЕШКИРИ 3 во 1

 • Пешкир за раце: 33×33 (см)
 • Пешкир за лице: 41×71 (см)
 • Пешкир за бања: 76×147 (см)

SILK СЕТ ПЕШКИРИ 3 во 1

 • Пешкир за раце: 33×33 (см)
 • Пешкир за лице: 46×76 (см)
 • Пешкир за бања: 76×142 (см)

ROYAL СЕТ ПЕШКИРИ 3 во 1

 • Пешкир за раце: 31×31 (см)
 • Пешкир за лице: 48×79 (см)
 • Пешкир за бања: 76×142 (см)

За компанијата

KC HOME е сигурен и водечки бренд кој што нуди високо квалитетни, функционални и стилски производи со разумни цени.

Компанијата е основана во 1992 година со цел воспоставување и одржување на високо ниво на услуги и квалитет предвидени со Еуро стандарди. Денес Кaleceramica со концептот KC HOME е сигурен и водечки бренд кој што нуди високо квалитетни, функционални и стилски производи со разумни цени за подобрување на Вашиот комфор во секој простор за живеење.

Kaleceramica во редовната понуда ја има керамиката, санитарната опрема и помошните производи за современи амбиенти, кујни, додатоци за бањи, туш кади и кабини, текстил, завеси за Вашиот дом за зголемување на вашата удобност со спојување на квалитет, функционалност и естетика.

Производите ги рефлектираат најновите трендови на дизајнот во светот. Од класичните изгледи на најновите модели и текстури се до најпосакуваните естетски дизајни. Производите поседуваат ISO 9001:2000 систем на управување со квалитет.

Вашиот стил е нашата инспирација. Откријте ги новите промоции во онлајн продавницата  или посетете ги нашите салони.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.