6 ја следат оваа компанија


Памучни пешкири произведени од целулоза на бамбус

200 ден.

160 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

Пешкири од бамбус

Опис

Моќта на бамбусот е седум пати поголема од класичниот фротир.

Материјалот е анти алергетски, апсорбира прашина, лесно се суши, не задржуват влага.

Димензии:

 • 100х150
 • 70х140
 • 50х90
 • 30х50

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
 • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.