Добиј гратис гориво! Купон од 99 ден. со кој добивате 15l гратис гориво за технички преглед и полиса во "Петрол Оил" или 20l гратис гориво за технички преглед, полиса и зелена карта + 50% попуст на ставката технички преглед

РАСПРОДАДЕНО

Добиј гратис гориво! Купон од 99 ден. со кој добивате 15l гратис гориво за технички преглед и полиса во "Петрол Оил" или 20l гратис гориво за технички преглед, полиса и зелена карта + 50% попуст на ставката технички преглед

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 293

 • Ул. 1 бр. 3б, Ново Село 1000, Скопје

 • 077 677 776

 • info@petrol-oil.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб: 09:00 - 14:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате гратис гориво при еден од следните пакети:

 • 15l гратис гориво за направена комплетна регистрација на возило (технички преглед и полиса за осигурување) или
 • 20l гратис гориво за направена комплетна регистрација на возило (технички преглед и полиса за осигурување) + извадена зелена карта

Дополнително добивате:

 • 50% попуст на ставката технички преглед при регистрација на возилото

*Горивото е по избор, во зависност кој тип на гориво користите за вашиот автомобил (бензин, дизел, плин итн).


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2017 до 30.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • 1 купон важи за регистрација на 1 возило.
 • За повеќе возила потребно е да купите повеќе купони.
 • Плаќањето за техничкиот преглед, осигурувањето и регистрацијата се врши на лице место според редовниот ценовник на станицата за технички преглед во Петрол Оил.

Опис

Непобедлива понуда за секој сопственик на возило!

РЕГИСТРИРАЈ ВОЗИЛО И ДОБИЈ ГРАТИС ГОРИВО!

Во склоп на бензинската станица ПЕТРОЛ ОИЛ се наоѓа: 

 • Станица за технички преглед
 • Мини маркет
 • Брокерско осигурително друштво
 • Шалтер на Kомерцијална банка
 • Шалтер на МВР

Со оваа понуда посетете ја бензинската станица ПЕТРОЛ ОИЛ и направете регистрација на Вашето возило до крајот на 2017та година и добијте гратис гориво + 50% попуст на ставката технички преглед при регистрација на возилото!

Други услуги што ги нуди Петрол Оил:

 • Меѓународна возачка дозвола
 • Одобрение за туѓо моторно возило
 • Пробни таблици
 • Полиса – автоодговорсност
 • Зелена карта
 • Каско
 • Патничко здравствено осигурување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ