Регистрирај возило и добиј до 20l гратис гориво + технички преглед! Купон со кој добивате 15l или 20l гратис гориво + ставка технички преглед за направена регистрација и полиса на возило во Петрол Оил

РАСПРОДАДЕНО

Регистрирај возило и добиј до 20l гратис гориво + технички преглед! Купон со кој добивате 15l или 20l гратис гориво + ставка технички преглед за направена регистрација и полиса на возило во Петрол Оил

Цена

99 ден..

РАСПРОДАДЕНО

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 294

 • Ул. 1 бр. 3б, Ново Село 1000, Скопје

 • 077 677 776

 • info@petrol-oil.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб: 09:00 - 14:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • ГРАТИС: 15l гориво + ставка технички преглед за извадена годишна зелена карта 
 • ГРАТИС: 15l гориво + ставка технички преглед за направена регистрација на возило и полиса за осигурување или
 • ГРАТИС: 20l гориво + ставка технички преглед за направена регистрација на возило, полиса за осигурување и извадена годишна зелена карта

*Горивото е по избор, во зависност кој тип на гориво користите за вашиот автомобил (бензин, дизел, плин итн).

*1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2018 до 30.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • 1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!
 • За повеќе возила потребно е да купите повеќе купони
 • Плаќањето за осигурувањето и регистрацијата се врши на лице место според редовниот ценовник на станицата за технички преглед во Петрол Оил

Опис

Непобедлива понуда за секој сопственик на возило!

 РЕГИСТРИРАЈ ВОЗИЛО И ДОБИЈ ГРАТИС ГОРИВО + СТАВКА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД!

Во склоп на бензинската станица ПЕТРОЛ ОИЛ се наоѓа: 

 • Станица за технички преглед
 • Мини маркет
 • Брокерско осигурително друштво
 • Шалтер на Kомерцијална банка
 • Шалтер на МВР

Други услуги што ги нуди Петрол Оил:

 • Меѓународна возачка дозвола
 • Одобрение за туѓо моторно возило
 • Пробни таблици
 • Полиса – автоодговорсност
 • Зелена карта
 • Каско
 • Патничко здравствено осигурување

AnetaLazareska

Dali registracija moze da se izvrsi bilo kade i posle registracijata da se dojde da se iskoristi kuponot?

Член на Grouper од: 11-04-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ