97% попуст на онлајн курс: Photography Part 1 + Е-сертификат од Course Central во вредност од 26 350 ден. (425 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

97%

Заштеда

25606 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс: Photography Part 1 + Е-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.09.2021 до 29.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

A set of over 50 video tutorials of photography tips and tricks, each one demonstrates one specific DSLR or compact camera photography tip. This course is aimed at amateur photographers from beginners through to enthusiasts.

 • Photography training that works
 • See immediate improvements in your photos
 • Easy to follow and understand, with a fun teaching style
 • All boring bits removed (well, most of them anyway!)

 These DSLR photography tips for beginners deal with a wide range of subjects and surprisingly, some of the more powerful tips are completely non-technical in nature. There are several FREE photography training videos that you can try out first, watch them and see for yourself just how good some of these DSLR photography tips and tricks are.

Подетално погледни го курсот ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.