99% попуст на online курс за Adobe Photoshop од Live Online Academy во вредност од 24 490 ден. (395€) по цена од 372 ден. (5€)

Вредност

24490 ден.

Попуст

99%

Заштеда

24180 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • Shaw Academy, Fitzwilliam Street Upper, Grand Canal Dock, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  01 662 1000

  support@liveonlineacademy.com

Добивате

Adobe Photoshop online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестови
 • Бонус Q&A session
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Уредување на фотографиите е интегрален и есенцијален дел од  Дигиталната фотографија. Преставува есенцијална основа за проширување на вашите креативни способности како фотограф, безразлика на кое ниво и да сте

Безразлика дали сте фотограф кој сака да ги истакне боите и вибрациите на самите фотографии, или сакате да сликате портрет фотографии, познавањето на фотошоп ќе ве издигне со вештини со кои ќе можете да ги едитирате или истакнувате фотографиите во реални слики на сосема ново ниво. Прецизно познавање на моќта на едитирање на веќе направените фотографии ќе ви отвори сосема нов свет на креативни алатки и техники.

Со курсот ќе се здобиете со знаење и вештини за да ги подобрите сликите издигнувајќи ги со професионалните стандарди.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Adobe Bridge
 • Photoshop Walk Through
 • Подобрување на фотографиите со Adjustment Layers
 • Продолжување на Adjustment Layers
 • Image Layers
 • Селекција и подобрување
 • Сурова обработка
 • Сурова обработка Дел 2

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.