98% попуст на онлајн курс: Adobe Photoshop, InDesign and Illustrator од Alpha Academy во вредност од 23 004 ден. (371€) по цена од 299 ден. (5€)

Цена

299 ден.

Вредност

23004 ден.

Попуст

99%

Заштеда

22705 ден.

Преостанато време

Купени: 26

Добивате

Oнлајн курс за Adobe Photoshop, InDesign and Illustrator

 • Времетраење: 21 часа и 24 минути
 • Број на лекции: 183

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

The course is perfect if you want to get introduced to digital design in the form of Adobe Photoshop, Illustrator and InDesign. You gain an understanding of bitmap and vector graphics and when and how to use different image file formats. Besides, you’ll get plenty of tips on using keyboard shortcuts to advance workflow and explore a variety of processes including design and layout, tools and palettes, workspaces, importing files and saving files for onscreen, print output, etc.

Upon successful completion of this course, you’ll be familiar with design principles, different layouts and designs, the dynamics of composition and colour, and the technical issues surrounding print and web distribution.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.