97% попуст на онлајн курс: Physiotherapy Training And Treatment Methods + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 506 ден. (363 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

22506 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21824 ден.

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  info@janets.org.uk

Добивате

Онлајн курс: Physiotherapy Training And Treatment Methods

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 28
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 24.01.2022
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@janets.org.uk

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Follow your dreams by enrolling on the Physiotherapy Training and Treatment Methods course today and develop the experience, skills and knowledge you need to enhance your professional development. Physiotherapy Training and Treatment Methods will help you arm yourself with the qualities you need to work towards your dream job.

Study the Physiotherapy Training and Treatment Methods training course online with Janets through our online learning platform and take the first steps towards a successful long-term career. The Physiotherapy Training and Treatment Methods course will allow you to enhance your CV, impress potential employers, and stand out from the crowd. 

This Physiotherapy Training and Treatment Methods course consists of a number of easy to digest, in-depth modules, designed to provide you with a detailed, expert level of knowledge. Study the Physiotherapy Training and Treatment Methods course through a mixture of instructional video lessons and online study materials.

Receive online tutor support as you study the Physiotherapy Training and Treatment Methods course, to ensure you are supported every step of the way. Get a free e-certificate as proof of your Physiotherapy Training and Treatment Methods course completion.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.