Неодоливи вкусoви! До 52% попуст на пица по избор, бургер, цезар салата, топено сирење + фурнаринки или палачинка во Caffe e Pizzeria Emanuello

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

Купени: 361

 • Христо Татарчев 47a, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078 225 920

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза пица 189 ден. 129 ден.
Маргарита пица 160 ден. 109 ден.
Емануело пица 240 ден. 139 ден.
Вегетаријана пица 190 ден. 129 ден.
Сицилијана пица 220 ден. 139 ден.
Топено сирење + фурнаринки 210 ден. 99 ден.
Бургер со пилешко месо 180 ден. 109 ден.
Цезар салата 180 ден. 109 ден.
Палачинка со еурокрем 100 ден. 69 ден.

*Големината на сите пица е средна - 27см.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Капричиоза пица - доматен сос, кашкавал, шунка, печурки
 • Маргарита пица - доматен сос, кашкавал
 • Емануело пица - доматен сос, кашкавал, пршута, маслинки, печурки
 • Сицилијана пица - доматен сос, кашкавал, свински врат, кајмак
 • Вегетаријана пица - доматен сос, кашкавал, печурки, маслинки, кромид, свежа пиперка
 • Бургер со пилешко месо - лепче со сусам, пилешки стек, павлака, марула, домат
 • Цезар салата - чадено пилешко филе, кашкавал, печурки
 • Палачинка со еурокрем - банана, еурокрем, шлаг, чоколаден прелив

Повелете во новоотворениот пица ресторан и вкусете ги највкусните оброци во градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.