Уникатно пица уживање! 71% попуст на пица хот дог или пица со домашен колбас по избор во ресторан Парис во вредност од 150 ден. по цена од 44 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

71%

Заштеда

106 ден.

Купени: 63

Добивате

Опции на понудата:

Пица хот дог 150 ден. 44 ден.
Пица со домашен колбас 150 ден. 44 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 15.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Пица Хот-дог:

 • Пилешка виршла
 • Доматно пире
 • Пекарско пире на коцки

Пица со домашен колбас:

 • Колбас
 • Доматно пире
 • Кромид
 • Пиперка

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

Уживајте во вкусна храна подготвена од врвни мајстори и во одличниот амбиент.

Повелете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.