Ново вкусно мени во Food House Arkadija! До 35% попуст на пица или пастрмајлија по избор: пица капричиоза, пеперони или пастрмајлија со пилешко или свинско + бесплатна достава во Food House Arkadija Pizza & Delivery

РАСПРОДАДЕНО

Ново вкусно мени во Food House Arkadija! До 35% попуст на пица или пастрмајлија по избор: пица капричиоза, пеперони или пастрмајлија со пилешко или свинско + бесплатна достава во Food House Arkadija Pizza & Delivery

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

230 ден.

Попуст

35%

Заштеда

81 ден.

Купени : 121

 • Бул.Борис Трајковски бр.35

 • 077 404 919

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Пица или пастрмајлија по избор + бесплатна достава:

 • Пица капричиоза (30 cm), цена: 230 ден. 149 ден.
 • Пица пеперони (30 cm), цена: 250 ден. 170 ден.
 • Пастрмајлија свинска или пилешка (450-500 гр.), цена: 230 ден. 149 ден.

Целото мени може да го погледнете ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.12.2017 до 29.12.2017
 • Бесплатна достава следува со 3 или повеќе купени купони
 • За 1 или 2 купени купони се врши подигнување на храната директно во Аркадија
 • Понудата важи само за носење
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Доставата важи само за Ново Лисиче и Аеродром

Опис

Старата добро позната сендвичара Аркадија во ново руво со супер квалитет и ново мени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ