Вкусен оброк по избор! До 50% попуст на пица или пастрмајлија по избор: пица капричиоза или кулен или пастрмајлија со пилешко или свинско во Ресторан Мал Алтан

РАСПРОДАДЕНО

Вкусен оброк по избор! До 50% попуст на пица или пастрмајлија по избор: пица капричиоза или кулен или пастрмајлија со пилешко или свинско во Ресторан Мал Алтан

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

190 ден.

Попуст

40%

Заштеда

120 ден.

Купени : 115

 • ул.Сава Михајлов 35 /1-7

 • 070 312 261

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 14:00 - 00:00

Добивате

Пица или пастрмајлија по избор:

 • Пица капричиоза или кулен (310 гр), цена: 240 ден. 120 ден.
 • Пастрмајлија пилешка или свинска (410 гр), цена: 190 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2018 до 15.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се искористи најдоцна до 20 часот

Опис

Отворени сме во секое време да го слушнеме вашето ценето мислење,сугестии и критики со цел да го добиеме најдобриот производ кој што сите го посакуваат.Со оглед на тоа што ние не сме производство,нашиот "производ" е и ќе биде задоволен клиент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.