33% попуст на Цезар или Шеф салата по избор + фурнарини во Пицерија Calabria во вредност од 200 ден. по цена од 135 ден.

РАСПРОДАДЕНО

33% попуст на Цезар или Шеф салата по избор + фурнарини во Пицерија Calabria во вредност од 200 ден. по цена од 135 ден.

Цена

135 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

65 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 58

 • Бул.Асном бр.64А лок.бр.6 Скопје

 • 078 340 429

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 13:00 - 20:00

Добивате

Салата по избор (400 гр.) + фурнарини:

 • Цезар салата (марула, пилешко, домати, кубети, пармезан, прелив)
 • Шеф салата (марула, шунка, кашкавал, кубети, домати, јајце, прелив)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Бесплатна достава при нарачка од минимум 2 салати во реон Аеродром или Ново Лисиче
 • Понудата не може да се комбинира со други промоции
 • Понудата важи само за носење

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град Calabria, решивме да Ви понудиме една поинаква приказна.

Новоотворената пицерија Calabria, освен неодоливите и највкусните пици во градот, во своето мени ви нуди и пастрмајлии, пица сендвичи, салати и десерти во чиј вкус може да уживате само со еден повик.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.