Вкусно задоволство по италијански рецепт за вистински гурмани! До 37% попуст на пица по избор (капричиоза или Calabria) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

РАСПРОДАДЕНО

Вкусно задоволство по италијански рецепт за вистински гурмани! До 37% попуст на пица по избор (капричиоза или Calabria) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден.

Попуст

34%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 291

 • Бул.Асном бр.64А лок.бр.6 Скопје

 • 078 340 429

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 13:00 - 20:00

Добивате

Пица по избор:

 • Капричиоза (доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, оригано - 26 cm), цена: 180 ден. 119 ден.
 • Calabria (доматен сос, кашкавал, печеница, св. врат, кулен, сланина, јајце, печурки - 26 cm), цена: 260 ден. 165 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Бесплатна достава при нарачка од минимум 2 пици во реон Аеродром или Ново Лисиче
 • Понудата не може да се комбинира со други промоции
 • Понудата важи само за носење

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град Calabria, решивме да Ви понудиме една поинаква приказна.

Не пропуштајте да ја пробате својата омилена пица од вештите раце на нашиот пица мајстор.

Новоотворената пицерија Calabria, освен  неодоливите и највкусните пици во градот, во своето мени ви нуди и пастрмајлии, пица сендвичи, салати и десерти во чиј вкус може да уживате само со еден повик.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

kalabrone

КАТАСТРОФА !!! Пицата калабриа имаше 2 тенки парченца кулен, 2 тенки парчиња (или свински врат или печеница не можев да распознаам) и малце кашкавал , ни збор од сланина, печеница, па ни јајце немаше. А тоа што за 165 денари ти даваат тенко тесто со димензии 25-6 см, не е никаков попуст. Плус многу непрофесионална услуга. Се на се многу лошо искуство со пицеријава и не би ја препорачал.

Член на Grouper од: 03-03-2011

Ivanshirjanov

Да го прочитав претходно коментарот на kalabrone, немаше да купам и јас, ама бидна. Се што напиша до детал е баш така. Ете сеа знаете, ви кажавме, катастрофа е!

Член на Grouper од: 11-10-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ