Вкусно задоволство по италијански рецепт за вистински гурмани! До 38% попуст на пица по избор (капричиоза, чудесна пица или еротика) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

РАСПРОДАДЕНО

Вкусно задоволство по италијански рецепт за вистински гурмани! До 38% попуст на пица по избор (капричиоза, чудесна пица или еротика) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

Цена

119 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден..

Попуст

34%

Заштеда

61 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 61

 • Бул.Асном бр.64А лок.бр.6 Скопје

 • 078 340 429

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 13:00 - 20:00

Добивате

Пица по избор:

 • Капричиоза (доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, оригано - 26cm), цена: 180 ден. 119 ден.
 • Чудесна пица (доматен сос, кашкавал, печеница, печурки - 26cm), цена: 250 ден. 155 ден.
 • Еротика (доматен сос, кашкавал, чајна, јајце - 26cm), цена: 240 ден. 149 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2018 до 20.10.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Бесплатна достава при нарачка од минимум 2 пици во реон Аеродром или Ново Лисиче
 • Понудата не може да се комбинира со други промоции
 • Понудата важи само за носење!

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град Calabria, решивме да Ви понудиме една поинаква приказна.

Не пропуштајте да ја пробате својата омилена пица од вештите раце на нашиот пица мајстор.

Новоотворената пицерија Calabria, освен  неодоливите и највкусните пици во градот, во своето мени ви нуди и пастрмајлии, пица сендвичи, салати и десерти во чиј вкус може да уживате само со еден повик.

Ве очекуваме!

MiTkO1903

Превара голема, НЕ РАБОТИ пицеријата, само пари собираат !!!

Член на Grouper од: 18-11-2016

webadmin

Вашата забелешка беше одговорена и решена на e-mail порката која ни ја испративме. Ви благодариме за навременото известување.

Член на Grouper од: 24-12-2017

kartagin

Ај што имав рабирање за пицеријата што не работеше, од таму ми ветија дека кога ќе бидат на новата локација, ќе не услужат без проблем, нема да земаат во предвид дури и да се истечени купоните. Еве ја нивната услуга - се јавив во 12ч да нарачам да достават до Аеродом,, ми кажаа дека имаат план околу 14 - 14,30ч да одат натаму ..... Ајде и тоа некако се договоривме, да ми ги донесат 2 часа покасно од нормално - кога во 14,40ч им заѕвонив дрско и безобразно ми одговорија дека пиците ќе бидат кај мене во 15ч, ако ми одговара ... И најпосле стигнаа во 15-05ч ... За големината, содржината и состојбата на пиците не сакам да коментирам.

Член на Grouper од: 29-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.