Недела на храна #СкопјеГурман! До 37% попуст на пица по избор (капричиоза или 4 сирења) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 37% попуст на пица по избор (капричиоза или 4 сирења) + бесплатна достава во Пицерија Calabria

Цена

70 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

70 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 118

 • Бул.Асном бр.64А лок.бр.6 Скопје

 • 078 340 429

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 13:00 - 20:00

Добивате

Пица по избор:

 • Капричиоза (доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, оригано - 26 cm), цена: 180 ден. 125 ден.
 • 4 сирења (доматен сос, 4 вида сирење, оригано - 26 cm), цена: 260 ден. 165 ден.

Опција Скопско 1+1 гратис: лименка Скопско 0.5l, цена: 70 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Бесплатна достава при нарачка од минимум 2 пици во реон Аеродром или Ново Лисиче
 • Понудата не може да се комбинира со други промоции
 • Понудата важи само за носење
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град Calabria, решивме да Ви понудиме една поинаква приказна.

Не пропуштајте да ја пробате својата омилена пица од вештите раце на нашиот пица мајстор.

Новоотворената пицерија Calabria, освен  неодоливите и највкусните пици во градот, во своето мени ви нуди и пастрмајлии, пица сендвичи, салати и десерти во чиј вкус може да уживате само со еден повик.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.