Ресторан Дион
Достава се врши од 08 до 22 ч. во рок од 1 час
Минимална нарачка за достава е 300 ден.
Бесплатна достава за сите нарачки
Работно време за подигнување: од 08 до 22 часот
Клик за мени
Пица и Пастрмајлија
#ХранаДоДома

Опции на понудата:

Пица со туна - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, туна, маслинки, кромид, оригано
670 ден.
Капричиоза - фамилијарна (50cm) + 2 Coca Cola (450ml) + 2 Скопско (500ml)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, кечап, оригано
699 ден.
Пастрмајлија + Скопско (500ml)
Пастрмајлија (свинска или пилешка)
219 ден.
Маргарита
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, оригано
169 ден.
Капричиоза
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, кечап, оригано
169 ден.
Наполитана
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, печурки, оригано
169 ден.
Вегетаријана
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, печурки, маслинки, пиперки, домат, кромид
169 ден.
Пеперончино
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, кулен, оригано
169 ден.
Пица со Туна
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, туна, маслинки, кромид, оригано
169 ден.
Пица со пршут
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, говедски пршут, лук
169 ден.
Бејкон пица
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, сланина
169 ден.
Пастрмајлија - пилешка
169 ден.
Пастрмајлија - свинска
169 ден.
Маргарита - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, оригано
510 ден.
Капричиоза - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, шунка, печурки, оригано
600 ден.
Наполитана - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, печурки, оригано
570 ден.
Везувио - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, шунка
580 ден.
Италијана - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, моцарела, шери домати, босилек
610 ден.
Вегетаријана - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, печурки, маслинки, пиперки, домат, кромид
550 ден.
Пеперончино - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, кулен, оригано
610 ден.
Рустика - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматно пире, кашкавал, врат, сирење, јајце
610 ден.
Пица Дион - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доамтен сос, кашкавал, кулен сланина, с. врат, говедски пршут, павлака, маслинк
680 ден.
Кватро Формаџи - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, моцарела, рокфорд
680 ден.
Бејкон пица - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматен сос, кашкавал, сланина
670 ден.
Пица со пршут - фамилијарна (50cm)
Пица тесто, доматно пире, кашкавал, говедски пршут, лук
670 ден.

Опис

Нарачајте си ја омилената храна од дома!

Ресторан Дион и Grouper.mk со онлајн нарачки на храна! Нарачајте си храна преку Grouper.mk, пополнете ја формата за достава и врвниот персонал на Ресторан Дион ќе го припреми и во најскоро време ќе го достави оброкот што сте го избрале на било која локација во Скопје. Ресторан Дион подготви и опција за подигнување на храната и ги следи мерките на претпазливост со безбеден шалтерски систем за нарачка и подигнување храна за носење и ги следи мерките на претпазливост за спречување на ширење на КОВИД-19.