Black Friday WARM UP! Одбери го твојот омилен вкус! До 41% попуст на пица по избор: маргарита, капричиоза, 4 вида сирење или Proper Pizza во големина по избор во Proper Pizza

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

23%

Заштеда

21 ден.

Купени: 437

 • Даме Груев 7 (до Беко полиција), Skopje

  Одведи ме таму

  02 6137 424, 075 256 477

  info@properpizza.mk

Добивате

Опции на понудата:

Маргарита мини (20cm) 90 ден. 69 ден.
Капричиоза мини (20cm) 100 ден. 79 ден.
Маргарита средна (30cm) 180 ден. 119 ден.
Капричиоза средна (30cm) 200 ден. 129 ден.
Peperone средна (30cm) 270 ден. 159 ден.
Proper средна (30cm) 270 ден. 169 ден.
4 вида сирење средна (30cm) 270 ден. 169 ден.
Капричиоза за 4-5 лица XXXL (60cm) 750 ден. 490 ден.
Proper за 4-5 лица XXXL (60cm) 890 ден. 590 ден.

* Состав на пиците погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за седење и носење
 • Понудата не важи за достава
 • Задолжителна е претходна нарачка за пици за носење

Опис

Состав на пиците:

 • Капричиоза - доматен сос, кашкавал, шунка, печурки
 • Маргарита - доматен сос, сирење
 • Peperone - доматен сос, кашкавал, кулен, печурки
 • Proper Pizza - доматен сос, кашкавал, пршута, кулен, печурки
 • 4 вида на сирење - доматен сос, сирење едамер, пармезан, моцарела, горгонзола

Proper Pizza е бренд кој постои на светскиот пазар од 2002 и континуирано се шири низ сите континенти. Специфичен по вкусот, тенкото тесто и контролираниот квалитет на секоја пица.
Пробајте и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.